Karrier

Összetartó, szenvedélyes csapat vagyunk és ilyen emberekkel szeretünk dolgozni.

Karrier

Az alábbi munkakörökbe folyamatosan várjuk a jelentkezéseket, amiket az adatvédelmi előírásoknak megfelelően kezelünk.

Az RMC orvoscsapatába keressük kollégáinkat rész-vagy teljes munkaidőben, alkalmazotti státuszban vagy megbízottként az alábbi szakterületekre:

  • UROLÓGUS
  • ​SZÜLÉSZ-NŐGYÓGYÁSZ
  • RADIOLÓGUS
  • KARDIOLÓGUS
  • BELGYÓGYÁSZ
  • GYERMEKPSZICHIÁTER

​Mi adjuk a biztos hátteret és a
  • támogató, barátságos szakmai közeget, igazi csapatmunkát
  • alkalmazotti státusz esetén teljesítményt ösztönző versenyképes fizetést, cafeteriát, egészségügyi biztosítást, target bónuszt
  • megbízotti szerződés esetén kimagasló juttatást
  • külföldről hazatelepült orvosaink által kínált mentori programot
  • szakmai továbbképzési támogatást, szakvizsga megszerzésének támogatását pályakezdő szakorvos és rezidensek esetében
  • kiszámítható munkaidő-beosztást és a stabil szakembergárdát nyugdíjas és kisgyermekes orvosainknak
  • lelkes irodai és szakdolgozókból álló szakember gárdát, mely támogatja orvosaink munkáját annak érdekében, hogy a pácienseink a legmagasabb szintű ellátásban részesüljenek

Amit várunk
  • a magánegészségügy elvárásainak megfelelő kommunikációt
  • páciens központúságot, partnerségen alapuló orvos-páciens viszonyulást
  • magabiztos angolnyelv-tudást
  • csapatmunkát és elkötelezettséget
Mi adjuk a biztos hátteret és a
  • hosszú távú perspektívát
  • folyamatos szakmai fejlődést
  • magas szintű technikai és fizikai környezetet
  • versenyképes fizetést, cafeteriát, egészségügyi biztosítást

Az ideális jelölt hozza az elhivatottságot és a(z)
  • legalább középfokú egészségügyi végzettséget
  • aktív középfokú angol nyelvtudást
  • min. 1-2 év hasonló szakmai területen szerzett tapasztalatot
  • gyors és precíz munkavégzést
  • kiemelkedő kommunikációs képességet
  • hatékony és proaktív problémakezelést
  • páciens központú szemléletet
  • szuperelőny, ha ismeri a magánegészségügyi szolgáltatók világát

Az alábbi feladatokkal várjuk munkatársunkat
  • Orvos melletti rendelés támogatása, orvosi utasításainak megfelelő asszisztencia a vizsgálatok során
  • Páciens ellátásával kapcsolatos szervezési feladatok
  • Kórlap megírása, dokumentáció
  • Páciens ellátása az orvos utasításának megfelelően, (pl. vérvétel, oltás, stb.)
  • Rendelőhelyiség fertőtlenítése

A fényképes önéletrajzokat a hr@rmc.hu email címre várjuk. Az alkalmas jelölteket személyes interjúra hívjuk, amely magyarul zajlik.